Sedat Peker şimdi de İnan Kıraç'ı hedef aldı! "Eğer uyarılarımı dikkate almazsan..."

Sedat Peker şimdi de İnan Kıraç'ı hedef aldı!
A- A+

Suç örgütü lideri Sedat Peker, iş insanı İnan Kıraç hakkında sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Peker, "İlerleyen saatlerde sana küçük bir ziyarete geleceğim" dedi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, basın danışmanı olduğu iddia edilen Emre Olur'un Twitter hesabı üzerinden iş insanı İnan Kıraç hakkında bazı iddialarda bulundu.

Peker, İnan Kıraç'ın Hablemitoğlu suikasti soruşturmasında aranan emekli albay Levent Göktaş'ın kaldığı yere baskın yapıldığı sırada oradan çıktığına dair görüntüler olduğunu öne sürdü.

Sedat Peker, "En son senin yanına geliyor ancak senin holdingdeki kameralar o gün çalışmıyor, görüntü yok." dedi. Peker, Kıraç'a, "Eğer bu uyarıyı dikkate almayıp yine el altından film çevirmeye devam edersen, yeni hedefim sen olacaksın." diye seslendi.

Peker, "Karanlıkların lordu İnan Kıraç, son birkaç gündür bazı yakınlarına 'Sedat Peker’in geçmişteki açıklamaları iyi oldu ancak böyle giderse gelecek dönemlerde de ülkenin başına bela olur olur' diyerek, alttan alttan dedikodular fısıldıyormuşsun. Ancak galiba sen duymadın, 40 yaşından genç kardeşlerim bana karanlıkların şerifi ünvanının yanında bir de fısıltıların efendisi ünvanını da bahşettiler. Karanlıkların lordu, şeytanın vücut bulmuş hali öncelikle ben sizin gibi değilim." ifadesini kullandı.

Olur'un Twitter hesabından Peker adına paylaşılan mesajlar şöyle:

"40 yaşından genç kardeşlerime verdiğim sözü yerine getirdikten sonra eğer ki hayatta kalmayı başarabilirsem kitaplarımla beraber sessizliğe bürüneceğim. Beni kendin gibi sırtlanlarla karıştırma.

"BENİ SEZGİN BARAN KORKMAZ İLE HİÇ KARIŞTIRMA"

Ayrıca beni Sezgin Baran Korkmaz ile hiç karıştırma. Dünyadan bir haber olan büyük iş adamlarına, Türk Devleti’nin akil adamı rollerini oynayabilirsin. Encümeni Danış’ın gizli başkanıyım yalanına onları inandırabilirsin. Ben bu yolları yemem.

"BELKİ BEN DE BİR GÜN SUİKASTE UĞRAYABİLİRİM"

Benim Levent Göktaş olayına bakışım şundan ibarettir; Yüce Allah korusun belki ben de bir gün suikaste uğrayabilirim.

"SEN BU İŞLERE KARIŞMA EVİNDE EDEBİNLE OTUR"

Devletin bazı yetkilileri, eşime katillerimle ilgili yalan yanlış bilgiler verirse, ben kabrimde acı çekerken, eşim de bu dünyada acı çeker. Benim Levent Göktaş olayına bakışım budur. Bence şehit olan cennet mekan Necip Hablemitoğlu’nun saygıdeğer eşi Şengül Hablemitoğlu’nun yaşadığı psikoloji budur. Ben bu olayın sadece bu kısmındayım. Elime aldığım kişilerin canlarını parça parça kopararak acı çektirmeyi severim. Yaşlılara karşı özel bir affediciliğim yoktur. Sen bu işlere karışma evinde edebinle otur.

"FİLM ÇEVİRMEYE DEVAM EDERSEN, YENİ HEDEFİM SEN OLACAKSIN"

Koç ailesine olan saygımdan  dolayı seni bu sefer uyarmakla yetineceğim. Eğer bu uyarıyı dikkate almayıp yine el altından film çevirmeye devam edersen, yeni hedefim sen olacaksın.

"MİLLİYET VE HÜRRİYET GAZETELERİNİN AYDIN DOĞAN'A SATILMASI İÇİN…”

1977 yılından 1980 yılana kadar süren, ülkeyi o dönem büyük ekonomik felakete uğratan kurduğun otomobil karaborsasından  başlayıp Aydın Doğan’ın gizli ortağı olduğun Eminönü’ndeki doğan otomotiv üzerinden çevirdiğiniz filmleri konuşacağız. Milliyet gibi, Hürriyet gibi büyük gazetelerin satış işlemlerine devletin manevi olarak icazet vermesini bir gereklilik olduğunu bütün herkes bilir. Bu gazetelerin aydın doğan’a satılması için devlet içinde yaptığın kulislerin bilgilerinin de tamamı bende.

"BEYAZ YAKALI TÜRKLER İLE İLGİLİ YAPTIĞIN AJANLIKLARI DA TEK TEK KONUŞURUZ"

Ergenekon dosyasına dahil edilmemek içine FETÖ'cülerle çevirdiğin film fırıldakları konuşmaya başlarsak bunların sonu hiç gelmez. En efsanesi de hükûmeti bir ufak eleştirdin diye Sayın Cumhurbaşkanı’ndan zılgıt yiyince, kendisinden randevu alıp kendisinden özürler dileyip affedilmen karşılığında da mensubu olduğun beyaz yakalı Türkler ile ilgili yaptığın ajanlıkları da tek tek konuşuruz.

"YAPTIĞIN BU AJANLIKLAR SAYESİNDE ŞİMDİKİ İKTİDARIN DA VAZGEÇİLMEZİ OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ"

Yaptığın bu ajanlıklar sayesinde şimdiki iktidarın da vazgeçilmezi olduğunu görüyoruz.( Eskiden de askeriyenin vazgeçilmeziydin) İktidar için o kadar değerli kulis çalışmaları yapmışsın ki, senden alacaklı olan Sezgin Baran Korkmaz’ı İçişleri Bakanlığı’na çağırıp parayı sildirdiler.

"GÖKTAŞ’IN KALDIĞI YERE BASKIN YAPILINCA ORDAN NASIL ÇIKTIĞININ GÖRÜNTÜLERİ DAVA AÇILINCA ORTAYA ÇIKACAK"

Karalıkların lordu İnan Kıraç, beni Sezgin Baran Korkmaz ile sakın karıştırma. Levent Göktaş’ın kaldığı yere baskın yapılınca ordan nasıl çıktığının görüntüleri dava açılınca ortaya çıkacak. En son senin yanına geliyor ancak senin holdingdeki kameralar o gün çalışmıyor, görüntü yok. Sen bir tek kendini akıllı, milleti aptal mı zannediyorsun?

 "DEĞİL SEN, MEZARDAN BABAM ÇIKSA ONU BİLE EZER GEÇERİM"

Benim  40 yaşından genç kardeşlerime verilmiş sözüm var. Kendim dahil, herkesin işlediği suçları onlara anlatacağım. Değil sen, mezardan babam çıksa onu bile ezer geçerim. Çünkü verilen söz namustur.

"KOÇ AİLESİ İÇİN SENİ BİR KEZ AFFETTİM"

Koç ailesi için seni bir kez affettim. Bir dahaki sefere çok ağır gelirim.  Hele seçime 2 ay kala çekeceğim videolarda, seni tüm dünyaya rezil eder, kont drakuladan daha büyük bir nefret objesi haline getiririm.

Bak Levent Göktaş nasıl  parça parça kopuyor. Ama ilerleyen zamanlarda daha çok kopartacağım. Göreceksiniz; bir tripota, bir kameraya yenileceksiniz. Zekâya saygı duymayı hep birlikte öğreneceksiniz. Yaşından dolayı seninle dalga geçmedim. Hataya devam edersen, bir dahaki sefer için söz vermiyorum.

Muktedirlere nasıl ajanlık yapıp yararlı bilgiler sağladıysan, İçişleri Bakanı’nın bizzat söylemesi ile senin borcunu sildirmek için en alttan en üstte kadar birlikte karar almışlar. ( SBK konusu) Yaşlı kurt Türk Devleti'nin sadece bir yüzü yoktur, başka bir yüzü daha vardır. Orada da herkesin doğduğu günden, öleceği ana kadar yaptığı her şeyin kaydı vardır.

Tekrardan söylüyorum; beni SBK ile karıştırma seni mahvederim. Edebinle yerinde otur, ağzını kapat. Yerli Frankenstein, savaşta bir kural vardır “Kim düşmanıma cephane taşıyorsa, artık o da düşmanımdır.” Şu tartışmada artık beni çok yordu; “Levent Göktaş cephesi  Sedat Peker’i aradı mı, aramadı mı?”tartışması. Bunu öğrenmek çok kolay. Beni yalanlasınlar. Beni yalanlayanların başına neler geldiğini de asla unutmasınlar. Söz namus.

"SEÇİM YAKLAŞIYOR, BENİM ÇALIŞMAM LAZIM"

40 yaşından genç kardeşlerim seçim yaklaşıyor, benim çalışmam lazım. Ancak beni rahat bırakmıyorlar. Karanlıklar şerifi ünvanını şahsıma bahşettiğiniz için mecburen dahil olup, suçluları yakalıyorum. Ancak takdir edersiniz ki gazeteciliği de iyi yapıyorum. Ancak en çok da YouTube’un şahsıma bahşettiği YouTuber ünvanımı seviyorum. Kendimi genç hissetmemi sağlıyor.

"YOUTUBE GÜNLERİNE AZ KALDI"

Gerçi Can Ataklı abi de kendini genç zannediyor. Demek ki insanlar yaşlandıkça bu psikolojiye giriyorlar. (ancak ben genç Youtuber’ım onlar değil) YouTube günlerine az kaldı.

Beni bekleyin kardeşlerim. Gerçi sizin bir kötü huyunuz var; olayları hemen unutuyorsunuz. Akit yapmak, namus sözü vermektir. Siz de sözünüzü lütfen tutun. Geçmişe yönelik her şeyi lütfen baştan okuyun ve duymayan, bilmeyen insanlara lütfen anlatın. Söz namus."

Peker daha önce İnan Kıraç'la ilgili şunları söylemişti:

"(Süleyman Soylu, Sezgin Baran Korkmaz'ı) İçişleri Bakanlığı'na çağırıyor. Saat 10.30, 12.30 çıkış. Sezgin Baran Korkmaz'ın 45 milyon dolar bir iş adamından (İnan Kıraç) alacağı var. Süleyman buna 'Senin hakkında tahkikat yapıldı, yurtdışına çık. Yukarının haberi var, bu parayı da sil, sorun çıkacak' diyor. Yukarısı da Tayyip abi. Amerika'dan da büyük para gelmiş diye herkes biliyor ya.. Bütün kayıtlar çıkacak. Sezgin Baran Korkmaz, 6 Aralık'ta yurtdışına gidiyor. İçişleri Bakanı, Organize Suçlar Daire Başkanı'nı telefonla arayıp, hakkında 6 aydır dosya hazırlanan adamı İçişleri Bakanlığı'na çağırıyor ve görüşüyor ve yurtdışına çıkmasını söylüyor."

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Manşet haberler
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •