Seçil Erzan'ın bilirkişi incelemesi geçiren cep telefonundan, 'aşk üçgeni' çıktı...

Seçil Erzan'ın bilirkişi incelemesi geçiren cep telefonundan, 'aşk üçgeni' çıktı...
A- A+

Fon vurguncusu Seçil Erzan'ın bilirkişi incelemesi geçiren cep telefonundan, aşk üçgeni çıktı. Seçil Erzan bir taraftan avukat Candaş Gürol ile evlilik hazırlığı yaparken diğer yandan da iş insanı Atilla Baltaş ile de ilişki yaşıyormuş.

Adli Bilişim Uzmanı, Siber Suçlar ve Güvenliği Uzmanı Recep Kalaycı tarafından incelenen Seçil Erzan'a ait cep telefonunun mesajlaşma trafiğini içeren bilirkişi raporu, davaya bakan İstanbul 41.Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi.

553 sayfalık raporda, Seçil Erzan'ın mağdurlarla yaptığı mesajlaşma ve Whatsapp trafiği ortaya koyuldu.

AŞK TRAFİĞİ

Ancak bu telefon mesajlaşmaları sadece bununla sınırlı değildi.

Seçil Erzan'ın düştüğü sarmal içinde bir yandan da aşk trafiğini de yönettiği ortaya çıktı.

Avukat Candaş Gürol ile evlilik hazırlığı içinde olan Seçil Erzan'ın aynı dönemde kendisinden para aldığı iş insanı Atilla Baltaş ile de bir gönül ilişkisi içinde olduğu telefondaki mesajlaşma trafiğine yansıyordu.

Son dakika haberleri: On milyonlarca dolar vurgunu olayında baş döndüren telefon trafiği! Seçil Erzan en çok kiminle konuştu?

"KANDIRDIN VE KULLANDIN"

Telefon mesajlaşmaları Seçil Erzan'ın fon vurgunun patladığı Nisan ayından 3 ay öncesi ocak ayından başlayarak Mart ayına kadar devam ediyor.

Seçil Erzan'ın gönül ilişkisini sürdürdüğü her iki ismin de fon vurgunundan haberdar olduğu ve kendilerini bu işin içine çeken Seçil Erzan'a öfke duyduklarını ifade ediyorlar.

Özellikle her iki ismin de birbirlerinden habersiz olarak Seçil Erzan'a yaptıkları suçlamalar, "yalanları" ve "kendilerini kullanıp kandırmış" olması...

BENİ BIRAKMAYIN

Seçil Erzan bu ilişki yumağında özellikle kendisi ile ilişkilerini koparıp hayatından çıkmak isteyen bu iki insanı, yanında tutmak için yoğun çaba harcadığı görülüyor.

Kendisinden ayrılmak isteyen bu iki kişiye, yalvarıyor, onu yalnız bırakmamalarını istiyor, bu işin içinden kurtulmak için kendisine destek olmalarını talep ediyor

Her seferinde öfke patlaması ile ilişkilerini sonlandırmak isteyen avukat Candaş Gürol ile iş insanı Atilla Baltaş, uzunca bir süre Seçil Erzan'ın sözlerine kanarak ilişkilerini devam ettiriyor.

Hemen hemen aynı tarihlere rastlayan telefon mesajlaşmalarında Seçil Erzan, her iki kişiye de, "Aşkım, bitanem" diye hitap ediyor, onları çok sevdiğini söylüyor.

FATİH İŞİN İÇİNDE

Seçil Erzan'ın bu mesaj trafiklerinde elbette aşk ilişkisinin yanı sıra, fon vurgunun da ayrıntıları saklı.

Seçil Erzan'a para trafiğinde yardımcı olduğu anlaşılan Atilla Baltaş, sürekli "kandırıldığını" "kullanıldığını" "insanların yüzüne bakamaz hale geldiğini" ifade ediyor.

Seçil Erzan'ın nişanlısı avukat Candaş Gürol ise "yalanlardan" ve "kandırılmaktan" duyduğu öfkesini mesajlara döküyor.

Bu mesajlaşma trafiğinde avukat Candaş Gürol, Seçil Erzan'ı çete kurmakla itham ediyor ve "Daltonlar" ifadesini kullanıyor.

Mesajlarda en çok dikkat çeken bir konu ise Candaş Gürol'un, Fatih Terim ve Seçil Erzan ilişkisini sorguladığı bölüm.

8 Mart 2023'teki o mesajlaşma trafiği

Candaş Gürol: Fatih işin içinde !!! Ben eminim! hocayla bir yakınlaşman oldu ben eminim. Bilmediğim daha çok şey var ben eminim

Candaş Gürol: Kafayı yiyorum kafayı

Candaş Gürol: Bir aksam içip geldin "bankadan arkadaşlarla karşılaştık" dedin

Candaş Gürol: O da kim bilir neydi

Candaş Gürol: Beni aldattın belki de

Candaş Gürol: Defalarca

Seçil Erzan: Bak bu işten kurtulmayayım ki yok ne fatih ne hoca ilişkisi

Seçil Erzan: Söylediğim her şey doğru

KOPUŞ MESAJI: "BEN BİTTİM"

Mesajlaşma trafiğinde avukat Candaş Gürol'un duygusal bir kopuş mesajı da bulunuyor.

Candaş Gürol:

Biraz önce annemi yolcu ettim. Titreyerek korkarak benim için hayal ettiği her şey yıkılmış şekilde... Yoklukta büyüttüğü bir başarı abidesi olarak gördüğü biricik oğlunu binlerce sıkıntılı ve riskli işin içinde bırakıp evine döndü.

Yüzlerce kez sorduğumda yalan işittiğim, yüzüne gülen insanlarla dolu gecen ayların ardından dönüp arkaya bakıyorum...

Nisan davetiyesine söz yazarken, birlikte insan ağırlarken, aynı yatağı paylaşırken cayır cayır yalan işitmiş bir adam olarak düşürüldüğüm hale acıyorum. Görüyorum ki ben bu dünyada mutlu olamayacak kadar safmışım.  İnsanları kafamda bir yerlere oturtmuş ve mutlu günlere inanmışım Geride de bir enkaz kalmış.

Ben bittim...

Halim mecalim yok. Tek dileğim iki küçük memurun çocuğu olarak başladığım ve buralara savaşa savaşa emek vere vere getirdiğim kariyerimin elimde kalması. Sen bu palyaçoluğu yazıp yanındaki saçma sapan insanlarla oynarken ben de köşemde oturup bana vakit ayıracağın yüzünün güleceği günleri sabırla bekliyordum.  Aşka güvene arkadaşlığa evliliğe bir sabah el ele ve mutlu olarak uyanma duygusuna tüm inancımı kırdın, yetmedi üzerine tepindin.

Gelinen noktada sen Kimsin bilmiyorum...seni tanımıyorum ...

Seçil Erzan: Lütfen cesaretimi ve inancımı kırma çözmek için elimden gelen her şeyi yapıyorum ve çözeceğim senden ricam bana bir süre ver içim kopuyor yapamıyorum nefes alamıyorum her şey için binlerce defa özür dilerim lütfen ama lütfen sakin ol

Kaynak: patronlardunyasi.com - Toygun Atilla

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Manşet haberler
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •