Fulya ile Umudun Olsun'da da 'Dört eş normal' diyen 18 yaşındaki kadının açıklamaları şoke etti!

Fulya ile Umudun Olsun'da da 'Dört eş normal' diyen 18 yaşındaki kadının açıklamaları şoke etti!
A- A+

Fulya Öztürk'ün 'Allah hayırlı evlat versin' diyerek pes ettiği olay, izleyiciyi de çileden çıkardı. 18 yaşındaki kız evli ve 4 çocuklu adama kaçtı. 'Fulya ile Umudun Olsun' programına çıkan Melek Şahinoğlu'Dört eş normal' deyince herkes yok artık oldu.

FOX TV Fulya ile Umudun Olsun'da ibretlik olay! 4 eş normal karısıyla paylaşacağımFOX TV'de yayınlanan 'Fulya ile Umudun Olsun' programında ailesinin kayıp olarak aradığı Melek Şahinoğlu bulundu. Pakistan uyruklu Mustafa'ya kaçan Melek, canlı yayına onunla birlikte gelip anne ve babasıyla yüzleşti.

18 yaşındaki Melek'in kaçtığı Mustafa'nın evli ve 4 çocuklu biri olduğu ortaya çıktı. Asıl şok ise Melek'in söyledikleriydi. Kuma olarak giden Melek, Mustafa'yı karısıyla paylaşacaklarını söyledi. Fulya Öztürk duydukları karşısında kafasını duvarlara vururken, genç kızın fütursuzluğu şaşkına çevirdi.

İşte canlı yayında Fulya Öztürk'ü çileden çıkaran Melek:

18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, İstanbul'da bir döviz bürosu sahibi Pakistan uyruklu Mustafa isimli kişinin yanında işe başladı. Döviz bürosu sahibi ile yasak ilişki yaşamaya başlayan Melek, 17 Eylül'de evi terketti. Annesi Fatma Şahinoğlu ile babası Ali Şahinoğlu, kızlarının kaçırıldığını düşünüp soluğu FOX TV'Deki Fulya ile Umudun Olsun programında aldı. Fulya Öztürk ve ekibi bir gün sonra Melek Şahinoğlu'nu ve kaçtığı adamı bulup canlı yayına çıkardı.

FOX TV Fulya ile Umudun Olsun'da ibretlik olay! 4 eş normal karısıyla paylaşacağım4 eş almak normal : Fulya Öztürk ve yayın ekibi Melek ile Mustafa'yı dinledikçe hayatlarının şokunu yaşadılar. Melek, evli ve 4 çocuklu olan Mustafa'nın ikinci eşi olmayı kabul ettiğini açıklayarak ilk bombayı patlattı. Adamın ilk karısıyla anlaştığını söyleyen Melek, "Eşiyle konuştum beni kabul etti. Pakistan'a 4 kadınla evlenmek normal. Ben de onu seviyorum Mustafa'dan vazgeçmeyeceğim'dedi.

Fulya Öztürk duydukları karşısında büyük şaşkınlık yaşarken, genç kızı "3 ayda aşk mı olur? Ne demek 4 eş normal' diyerek uyardı. Programın avukatı da 4 eş normal açıklamasını duyunca çileden çıktı ve 'Burası Türkiye Cumhuriyeti, burada böyle bir şey söyleyemezsin'diyerek tepki gösterdi. Melek ise gayet rahat bir tavırla, 'Ben burada demedim, Pakistan'da normal dedim. Karısıyla da görüştüm o beni kabul ediyor' karşılığını verdi.

FOX TV Fulya ile Umudun Olsun'da ibretlik olay! 4 eş normal karısıyla paylaşacağım

Melek Şahinoğlu'nun annesi Fatma iki gözü iki çeşme ağlarken, babası Ali bey de kızına evine dönmesi için yalvardı. 'Her şeyinle kabulümsün' diyen babaya karşı tepkisiz kalan Melek, annesine ise 'onu aradığı için'tepki gösterdi. Anne Fatma Şahinoğlu, kızının tavrı karşısında 'Benim kızım böyle değil. Televizyonda evli adama kaçan kadınları gördüğünde çıldırıyordu. Bu benim kızım olamaz. Tehdit ediliyor' dedi.

FOX TV Fulya ile Umudun Olsun'da ibretlik olay! 4 eş normal karısıyla paylaşacağımFulya Öztürk genç kızı tatlılıkla ikna etmeyi denedi. Eğitimine devam etmesini, 3 ayda aşk olmayacağını, ilerde pişman olacağını söyledi. Programın psikoloğu da üzerine gittiğin kadının onurunu düşün diyerek Melek'in aklını başına getirmeye çalıştı. Bu yapıcı tavırlara rağmen Melek, 'Ben Mustafa'nın karısıyla anlaştım o beni kabul ediyor' yanıtını verdi.

FOX TV Fulya ile Umudun Olsun'da ibretlik olay! 4 eş normal karısıyla paylaşacağımİlk karısıyla paylaşacağımFulya Öztürk bir yandan, anne ve babası bir yandan Melek'e yalvar yakar olurken o yeni bir bomba patlattı. Mustafa'yı sevdiğini ve ondan vazgeçmeyeceğini belirten Melek, kaçtığı adamı ilk karısıyla paylayacaklarını açıkladı. Fulya Öztürk ağzı açık bir şekilde 'nasıl yani, adam 3 gün ona gidip 4 gün seninle mi olacak? Bunu kabul ediyor musun?' diye sordu. Melek gayet rahat bir şekilde 'evet kabul ediyorum' deyince Fulya'nın kanı dondu.

Ailem kabul etmiyorsa onları reddediyorum

Onca dil dökmeye rağmen Mustafa'dan ayrılmayacağını belirten Melek, "Ben buraya ailemi ikna etmek için geldim. Onlar benim kararıma saygı duymuyor. Annemle ve babamla görüşmek istemiyorum. Mustafa'dan vazgeçmiyorum. Bugünden sonra beni istemiyorlarsa buradan gitsinler." dedi. Fulya Öztürk genç kıza 'seni tehdit mi ediyorlar'diyerek bir kez daha şansını denedi. Melek ise, 'Ben salak değilim. Tehdit etseler burada arkada ekibinize söylerdim. Karakola giderim' yanıtını verdi.

FOX TV Fulya ile Umudun Olsun'da ibretlik olay! 4 eş normal karısıyla paylaşacağımAsıl rezil sensinFulya Öztürk genç kızı ikna edebilmek için her yolu denedi. Ancak 18 yaşındaki Melek ne ona kulak astı, ne annesinin göz yaşlarına ne babasının yalvarmasına yanıt verdi. Annesine 'senin burada ağlayıp zırlamanla rezil oluyoruz' deyince Fulya Öztürk çileden çıktı ve şunları söyledi:

- 'Anne baban rezil olmadı. Sen adamı karısıyla paylaşacağını söyleyerek rezil oldun. Sen diğer kadını ikna ettim beni istedi diyerek rezil oldun' dedi. Melek 'evet bununla rezil oldum" diyerek yüzsüz bir karşılık verdi.

FOX TV Fulya ile Umudun Olsun'da ibretlik olay! 4 eş normal karısıyla paylaşacağım

Her anı ile izleyenleri şaşkınlığa düşüren yayında Mustafa da hem Melek'i hem de ilk karısını sevdiğini söyleyerek Fulya'ya ya sabır çektirdi. Kızı Melek'i eve dönmeye ikna edemeyen anne ise son çare olarak Pakistanlı Mustafa'ya ağlayarak 'Lütfen evladımı bana ver' diyerek yalvardı.

Annenin ağlayarak yalvarmaları karşısında Fulya Öztürk, Melek'e döndü ve "Annenin bu hali sana hiç bir şey ifade etmiyor mu? Annen o ... Ben bile çıldırdım" diyerek sordu. Melek ise 'Bakın söylüyorum Mustafa'yı kabul etmiyorlarsa eve dönmeyeceğim. Ben doya doya aşkımı yaşayacağım' dedi. Bunun üzerine Fulya Öztürk, 'Annen kalp krizi geçirse doya doya yine aşkını yaşayacak mısın'diye sordu. Melek "Fulya hanım son kararımı söyledim tekrar sormanıza gerek yok' diyerek pes dedirtti. Fulya Öztürk, en sonunda 'Allah herkese hayırlı evlat versin' diyerek yayını bitirdi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Manşet haberler
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •