'Fatmagül'ün Suçu Ne' dizisindeki yenge rolü ile dikkatleri üzerine çeken ve ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’, ‘Bir Zamanlar Çukurova’ gibi sevilen dizilerden tanıdığımız Esra Dermancıoğlu sosyal medyadan paylaştığı mesaj ile hayranlarını üzdü.
![](/fotolar/haber/haber-20221115080748.jpg)
Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarıyla magazin dünyasında sıklıkla kendinden söz ettiren 53 yaşındaki oyuncu Esra Dermancıoğlu, son paylaşımıyla yine gündem oldu.
![esra1280.jpg](https://halktv.com.tr/d/other/2022/11/14/esra1280.jpg)
'Tükenmişlik sendromuna yakalandım'
Şimdilerde Bir Küçük Gün Işığı dizisindeki Ümran karakteriyle izleyici karşısına çıkan Esra Dermancığlu paylaşımına "Tükenmişlik sendromu yaşıyorum... psikiyatrlardan yardım istiyorum. Fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz" notunu düştü.