Mehmet Ali Erbil ile Deniz Akkaya canlı yayında birbirine girdi! "Sana belden çok iyi vururum..."

Mehmet Ali Erbil ile Deniz Akkaya canlı yayında birbirine girdi!
A- A+

'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiğini belirterek, Instagram hesabından ünlü şovmen ile yazışmalarını yayınladı. "Ahlaksızlıklar her geçen gün büyüdü! Ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit etti"iddialarının ardından Erbil sessizliğini bozdu. Ronay ise mahkemeye başvurarak Erbil hakkında iki ay süreyle tedbir kararı aldırdı.

Öte yandan, Mehmet Ali Erbil dünden beri Ece Ronay isimli kadını taciz ettiği iddialarıyla gündemde. Her iki taraf hız kesmeden birbirlerini suçlamaya devam ederken, işin içine bu kez de Deniz Akkaya dahil oldu. Söylemezsem Olmaz isimli programda, canlı yayında birbirine giren Mehmet Ali Erbil ve Deniz Akkaya, birbirlerine demediklerini bırakmadılar!

[video width="582" height="348" mp4="

"][/video]

Magazin gündemi dünden beri taciz haberiyle çalkalanıyor. Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'e ciddi bir taciz suçlamasında bulunmuştu.Magazin gündemi dünden beri taciz haberiyle çalkalanıyor. Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'e ciddi bir taciz suçlamasında bulunmuştu.Daha önce klibinde oynattığı Mehmet Ali Erbil'in kendisine taciz dolu mesajlar gönderdiğini iddia eden Ronay, bu mesajları da ifşa etmişti.Daha önce klibinde oynattığı Mehmet Ali Erbil'in kendisine taciz dolu mesajlar gönderdiğini iddia eden Ronay, bu mesajları da ifşa etmişti.Mesajın bir kısmı şöyle:Mesajın bir kısmı şöyle:Ece Ronay'ın mesaları ifşa etmesinin ardından Mehmet Ali Erbil, kendisine yapılan suçlamalarla ilgili şöyle bir açıklama yaptı:Ece Ronay'ın mesaları ifşa etmesinin ardından Mehmet Ali Erbil, kendisine yapılan suçlamalarla ilgil şöyle bir açıklama yaptı:

Kız bana video çekerek köpek diyor. Olay bundan ibaret. Konuyu yargıya taşıyorum. Mesajla ne tacizi olabilir. İfşa etmesi bile ayıp. Ben kendisine böyle mesajlar atmadım o benim asistanımla irtibat halinde ben değilim. Beş kuruş para almadan onun klibinde oynadım. Ben ona kardeşim diyordum. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum ya kamuoyu beni biliyor. Benim sözüme mi inanacaklar yoksa bu kıza mı? Bu TikTok'ta göğüslerini açarak para topluyormuş. Senin yanında uyumak istiyorum diye onu ben yazmadım.

'Benim telefonum asistanımın elinde. O da beni defalarca kez uyardı 'Bu kızın beklentisi farklı' diye. Artık mahkemede hesaplaşacağız. Kızım yaşındaki bir kadın bana 'köpek' diyor. Asıl tehdidi o yaptı. Kendi Instagram'dan bana yazdı sonra klibini söyledi. Ben bu zamana kadar kimsenin klibinde oynamadım. Gençlere destek olmak için oynamıştım.'

Bugün ise Söylemezsem Olmaz isimli programda eski dostlar Deniz Akkaya ve Mehmet Ali Erbil resmen birbirlerine girdiler.Bugün ise Söylemezsem Olmaz isimli programda eski dostlar Deniz Akkaya ve Mehmet Ali Erbil resmen birbirlerine girdiler.Deniz Akkaya, Mehmet Ali Erbil'e "Daha önce bir terör örgütünün sempatizanı gibi Türk polis teşkilatına hakaret ve küfür eden bir insanın klibinde nasıl oynadın?” şeklinde bir soru yöneltti.Deniz Akkaya, Mehmet Ali Erbil'e "Daha önce bir terör örgütünün sempatizanı gibi Türk polis teşkilatına hakaret ve küfür eden bir insanın klibinde nasıl oynadın?” şeklinde bir soru yöneltti.'Ben müneccim miyim? Nereden bileyim” şeklinde cevap veren Mehmet Ali Erbil’e Deniz Akkaya, “Yahu ben seni korumak adına bir şey söylüyorum. Google’a Ece Ronay yazınca ilk çıkan konu bu. Hiç araştırmadın mı?” diye sözlerini sürdürdü. Bundan sonra iş çığrından çıktı ve seviye yerlere indi. Yaşanan o diyaloğu şuraya bırakalım.Bundan sonra iş çığrından çıktı ve seviye yerlere indi. Yaşanan o diyaloğu şuraya bırakalım.Mehmet Ali: Ha tabi kızının 21-22 yıllık hayatını sorgulayacağım. Sen kendi hayatını sorgulayabilir misin? Deniz Hanım’ın hiç mi geçmişinde böyle şeyler yok?”Deniz: “Şimdi beni geçmişimden vurmaya kalkma. Klibinde oynayacaksan bu kadın şimdiye kadar hangi işlere imza atmış buna bakarsın. Kimseyi geçmişiyle vurmaya kalma”Mehmet Ali: “Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun. Çıldır orada çıldır”Mehmet Ali: “Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun. Çıldır orada çıldır”Deniz: Sen bana belden aşağı vuramazsın. Adamsan söylersin. Gayet sakinim. Nedir benimle ilgili söyleyeceğin? Söyle… Beni hiçbir şey yerle bir edemez. Eğer sen benim bir çapkınlığımla ilgili bir şey söylüyorsan; ben kendi paramı kazanan, kendi çocuğuma bakan; senin eski karıların gibi hiçbir şekilde nafaka almadan keyfime bakan bir kadınım. Sana mı düştü benim uçkurumun şeyini tutmak? Kendine gel!Mehmet Ali: Benim eski karılarıma laf edecek en son insandır kendisiDeniz: Ben karına laf etmedim. Sen eski karılarına kendin laf ediyorsun. Tuğba Erbil’in ipliği pazara nasıl çıktı?”

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Manşet haberler
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •