Murat Yıldırım koronavirüse yakalandı! İşte son durumu…

Oyuncu Murat Yıldırım da koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından paylaşan yapan Yıldırım, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Ramo’ dizisinde ‘Ramo’ karakterine hayat veren Murat Yıldırım, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından sevenlerine bilgi veren Yıldırım, ‘ Bir yıl kovalamanın ardından ‘evet, covid beni de yakaladı’. Beşinci günümdeyim daha iyiyim çok daha iyi olacağım. Bütün dünyadan bu hastalığın gitmesi için dua ediyorum. Kendinize dikkat edin’ mesajını paylaştı.

‘Ramo’ dizisinin çekimlerini bir süre ara verildiği öğrenildi.© Milliyet

“HAKARET ETTİĞİNİZ KADIN BEŞ KEZ BEBEK KAYBETTİ”Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Murat Yıldırım, ‘Ramo’ dizisindeki partneri Esra Bilgiç’le kendisinin yakıştırılması ve eşi Iman Elbani’ye gelen hakaretler üzerine harekete geçmiş ve dizinin fanlarını uyarmıştı.

Yıldırım, “Normalde sosyal medyayı fazla takip etmediğimi siz de bilirsiniz ama bu benim dahi rahatsız olacağım boyutlara geldiği için yazıyorum… ‘Rambel’ adı altında eşime hakaretler yağdıran bana emir kipleri ile mesajlar atanlar, o hakaret ettiğiniz kadın beş kez bebek kaybetti ve bunlardan birinde bu dizi için başrol kadın ismi baktığımız sırada Esra’yı önerdi ve kimyamızın uyacağını söyledi. Benim de kanal ve yapıma iletmem sonucunda eşimin haklı olduğunu gördük. Bu bir dizi ve en profesyonel halimizle duruşumuza da devam edeceğiz. Bunları yazdım belki içinde biraz öğretici bir şeyler bulursunuz diye. Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir. Bu durumdan ne ben mutluyum ne de Esra ki sizi daha önce uyardı. Umarım sonlanır, sağlıcakla” mesajını paylaşmıştı.© Milliyet

DÖRT YIL ÖNCE EVLENDİLER 

Yıldırım, dört yıl önce hayatını Faslı oyuncu Iman Elbani ile birleştirdi. Elbani, sağlık sorunları nedeniyle beş kez düşük yaptı.

Next Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Başlıklar

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.